INWESTYCJE ZREALIZOWANE
APARTAMENTOWIEC UL. NADARZYŃSKA

Rozpoczeliśmy nową inwestycję w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych miasta-Park Walczewskiego.Osiedle składające się z 68 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach i układach, z ogródkiem, balkonem lub loggią. Mieszkania o powierzchni od 39m2 do 103m2 będą posiadały od 1 do 4 pokoi.Tak szeroka oferta sprawi,że każdy klient będzie mógł wybrać apartament, który spełni jego indywidualne oczekiwania. W kondygnacji podziemnej znajdzie się parking, który pomieści 87 samochodów. Teren wewnątrz osiedla zostanie zagospodarowany liczną zielenią .Będzie to kameralne miejsce, idealne na chwilę wytchnienia. Przemieszczanie wenątrz budynku ułatwią nowoczesne windy.Projekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Osiedle w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą to idealne miejsce dla osób niezależnych , które pracując w dużym mieście pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie na tyle blisko aby nadal mieć dogodny dostęp do atrakcji dużego miasta.

Segmenty ul. Batorego/Piękna

Osiedle składa się z 10 lokali jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w centrum Grodziska Mazowieckiego u zbiegu ulic Batorego i Pięknej. Inwestycja została rozpoczęta w sierpniu 2007 roku, a zakończona jesienią 2008 roku.

Ilość lokali: 10 segmentów

Powierzchnia działki: Około 200m2

Powierzchnia użytkowa: 140m2

Garaż: Wiata garażowa

Pomieszczenia:

Poddasze: pokój ze skosami (3 okna typu luksfer)

Góra: 3 pokoje, garderoba, łazienka

Dół: kuchnia, WC, salon z kominkiem (32m2),

pomieszczenie gospodarcze

Informacje dodatkowe:

- Dogodny dojazd kolejką WKD - 5 minut pieszo do stacji Radońska lub Jordanowice.

- 15 minut pieszo do stacji PKP.

- 10 minut pieszo do centrum Grodziska Maz., kościoła oraz szkół.

- 8 minut pieszo do nowoczesnego Centrum Kultury (kino, kręgle, bilard, sala koncertowa)

- ogródek (80m2) ze starodrzewem

Osiedle Szczęsna II

SZCZĘSNA II - ZNAJDŹ SWÓJ NOWY RODZINNY DOM 

Szczęsna II to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położone w jednej z bardziej zielonych i spokojnych części Grodziska Mazowieckiego,przy ul.Augustowskiej.Lokalizacja zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury,obejmującej punkty usługowe,obiekty handlowe,sportowo-rozrywkowe,szkoły,przedszkola oraz tereny parkowo-rekreacyjne.Rozwinięta infrastruktura drogowa pozwala na sprawne poruszanie się w obrębie miasta oraz szybkie dotarcie do Warszawy autostradą A2,koleją lub kolejką WKD,której stacja położona jest w odległości 15 min spacerem od osiedla.

WYSOKI STANDARD I BEZPIECZEŃSTWO

Osiedle Szczęsna II tworzy 38 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej,położonych na ogrodzonym terenie ,gwarantującym bezpieczeństwo oraz spokojne sąsiedztwo.Segmenty posiadają własne wiaty garażowe ,ogródki oraz balkony.Układ przestrzenny zapewnia dużą swobodę w aranżacji wnętrza,stosownie do indywidualnych potrzeb mieszkańców.Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych,budynki gwarantują optymalną cyrkulację ciepła,zapewniając jednocześnie odpowiednie wyciszenie wnętrza.Na życzenie klientów istniej możliwość m.in. dodatkowego docieplenia dachów pianą natryskową Sealection 500,podnoszącego efektywność energetyczną segmentu.Dużym atutem inwestycji jest także dostępność wszystkich mediów miejskich,rozliczanych według indywidualnego zużycia mieszkańców.

DOM W CENIE MIESZKANIA

Przystępna cena segmentów oraz bezczynszowy charakter inwestycji sprawiają,że osiedle Szczęsna II to propozycja dla osób szukających rodzinnego domu w cenie standardowego mieszkania w bloku. Dzięki zakończeniu odbiorów technicznych wystarczy podpisać umowę notarialną,aby móc cieszyć się urokami życia w zielonej części Grodziska Mazowieckiego.Na osiedlu mają Państwo do dyspozycji segmenty o powierzchni 89 m2 ( po adaptacji strychu na poddasze zwikęszamy powierzchnię do 107 m2 )z wiatą garażową bądź bez wiaty garażowej. Inwestycja ukończona i oddana do użytkowania.

 

Segmenty ul. Stanisława Staszica

Osiedle składa się z ośmiu lokali jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Usytuowane jest przy zbiegu ulic Sportowej i Stanisława Staszica. Budowa rozpoczęła się we wrześniu 2008 roku, a inwestycja zostałą oddana do użytku jesienią 2009 roku.

Ilość lokali: 8 segmentów (wszystkie sprzedane)

Powierzchnia działki: od 250 m2 do 490 m2

Powierzchnia użytkowa: 128 m2 z możliwością adaptacji poddasza

Garaż: Zabudowana lub niezabudowana wiata garażowa

Pomieszczenia:

Opcjonalnie: poddasze - pokój ze skosami (3 okna typu luksfer)

Góra: 3 pokoje, garderoba, łazienka

Dół: kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem, WC, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia.

Informacje dodatkowe:

- Dogodny dojazd kolejką WKD - 10 minut pieszo do stacji Radońska

- 15-18 minut pieszo do stacji PKP.

- 10 minut pieszo do centrum Grodziska Maz.

- 10 minut pieszo do nowoczesnego Centrum Kultury (kino, kręgle, bilard, sala koncertowa)

- 4 minuty do pływalni miejskiej "Wodnik 2000" i klubu piłkarskiego GKS "Pogoń".

- 3 minuty do kortów tenisowych (krytych i odkrytych)

- 3 minuty do szkoły podstawowej przy ul. Sportowe

 

Osiedle na Laski

OSIEDLE NA LASKI-KLIMATYCZNE OSIEDLE

Osiedle  Na Laski to klimatyczne osiedle segmentów w zabudowie szeregowej,położone w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego,przy ul.Na Laski.Dogodna lokalizacja zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury,obejmującej punkty usługowe,obiekty handlowe,sportowo-rozrywkowe,szkoły,przedszkola oraz tereny parkowo-rekreacyjne.Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest doskonałe położenie komunikacyjne,szybkie dotarcie do Warszawy autostradą A2,koleją lub kolejka WKD,której stacja położona jest w odległości 10-15 min spacerem od osiedla.

FUNKCJONALNOŚĆ,WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Osiedle Na Laski tworzy 14 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położonych na ogrodzonym terenie z bramą wjazdową otwieraną automatycznie. Do każdego segmentu przynależy balkon,taras,ogród,oraz miejsce postojowe na samochód.Segmenty które oddajemy do Państawa dyspozycji,zostały tak zaprojektowane by zapewnić maksymalną wygodę i funkcjonalność użytkowania.Konstrukcja budynków umożliwia indywidualną aranżację przestrzeni mieszkalnej.Istniej mozliwość adaptacji poddasza dzięki któremu możemy wygospodarować dodatkową powierzchnię użytkową.Dodatkowym atutem  inwestycji jest dostępność wszystkich mediów miejskich.

ZAMIAST MIESZKANIA SEGMENT

Dzięki przystępnym cenom,każdy może mieć swój własny segment z ogródkiem w cenie standartowego mieszkania w bloku. Bezczynszowy  charakter inwestycji i dostepność wszystkich mediów miejskich rozliczanych według indywidualnego zużycia mieszkańców to kolejny atut naszych inwestycji.Na osiedlu Na Laski maja Państwo do dyspozycji segemnty o powierzchni 84 m2 ( po adaptacji powierzchni strychowej na poddasze użytkowe powierzchnia zostaje powiększona do 94 m2 ). Ukończenie inwestycji odbedzie się w III kwartale 2015r.

ul. Dębowa - etap II (bliźniaki)

Osiedle przy ul. Dębowej realizowane jest w trzech etapach. Wszystkie etapy łącznie będą stanowić zwarte kameralne osiedle domków jednorodzinnych. Budowa etapu I rozpoczęła się latem 2007 roku i zakończyła się jesienią 2008. Pierwszy etap stanowi 10 segmentów w zabudowie szeregowej. Wszystkie lokale w ramach pierwszego etapu zostały juz sprzedane. Budowa etapu II rozpoczęła się jesienią 2007 roku, zakończyła się latem 2009 roku. Drugi etap stanowi zamknięte osiedle, na które składa się osiem lokali mieszkalnych w zabudowie bliżniaczej. Budowa etapu III rozpoczęła się wiosną 2008 roku, a zakończona została wiosną 2009. Na trzeci etap składa się 13 segmentów w zabudowie szeregowej (wszystkie zostały juz sprzedane)

 

Ilość lokali: Osiedle zamknięte: 4 bliźniaki. Do sprzedaży został jeden lokal mieszkalny (tj. pół bliźniaka).

Powierzchnia działki przynależnej do lokalu: Około 750m2

Powierzchnia użytkowa oferowanego lokalu: 140 m2 z możliwością rozbudowy do 170m2

Garaż: Wolnostojący 21m2

Pomieszczenia:

Poddasze: pokój ze skosami (3 okna typu luksfer)

Góra: 3 pokoje, garderoba, łazienka.

Dół: salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, WC,

pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym,

pomieszczenie gospodarcze (spiżarka).

Informacje dodatkowe:

- Wjazd do garażu oraz wejście do lokalu wykonane jest z kostki brukowej.

- Dogodny dojazd kolejką WKD - 4 minuty pieszo do stacji Grodzisk Mazowiecki - Okrężna.

- W pobliżu dwa przedszkola.

- Miejsce ciche, spokojne, bezpieczne.

- Osiedle zamknięte, ogrodzone, z wszystkimi mediami.

Cena: 670.000 zł.

OSIEDLE SPORTOWA III

SPORTOWA III - TO MOŻE BYĆ TWÓJ SEGMENT.

Sportowa III to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położone przy ul.St.Staszica w Grodzisku Mazowieckim.Inwestycja ta jest idealny miejscem dla osób,które cenią bezpieczeństwo i ciszę jaką daje mieszkanie w tej okolicy .Dodatkowym atutem jest niska zabudowa  jednorodzinna wokół.Doskonała lokalizacja zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury. W pobliżu punkty usługowe,handlowe,sportowo-rozrywkowe,szkoły,przedszkola,basen,targowisko miejskie.Inwestycja położona jest w odległości 10 minut spacerem od stacji kolei i kolejki WKD.Autostrada A2 zapewnia dobrą komunikację z Warszawą.

STANDARD,FUNKCJONALNOŚĆ,BEZPIECZEŃSTWO

Osiedle Sportowa III tworzy 14 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położonych na ogrodzonym terenie z bramą wjazdową otwieraną automatycznie.Segmenty które oddajemy do Państwa  dyspozycji zachowują funkcjonalny podział na strefę dzienną i wypoczynkową,umożliwiając domownikom na wygodne i niezależne funkcjonowanie,a ponadto wszystkie lokale wyposażone są w ogródki,tarasy, balkony oraz mają zapewnione miejsce postojowe na samochód.

SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

Bezczynszowy charakter i przystępna cena inwestycji sprawiają ,że osiedle Sportowa III to dobra propozycja dla osób szukajacych domku w cenie mieszkania . Dostępność wszystkich mediów miejskich rozliczanych według indywidualnego zużycia mieszkańców to kolejny atut  naszych inwestycji.Na osiedlu Sportowa III mają Państwo do dyspozycji segmenty o zróżnicowanej powierzchni od 82 m2 do 100m2. Ukończenie inwestycji odbędzie się w III kwartale 2015r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Osiedle Sportowa II

Rozpoczeliśmy sprzedaż nowej inwestycji. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć makiety oraz aktualnych postępów prac na budowie. Inwestycja znajduje się przy ul. Sportowej w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala, szkoły, basenu oraz targu miejskiego.

Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Blisko znajduje się pierwsza stacja WKD oraz główny deptak miasta prowadzący do Dworca Głównego PKP.

Osiedle SPORTOWA będzie oddane w II etapach :

- I etap planowany jest na IV kwartał 2012 roku

- II etap planowany jest na II kwartał 2013 roku

Osiedle SPORTOWA II – segmenty o powierzchni około 90,8 m2 na działkach o powierzchni około 160 m2 - ostanie wolne segmenty na tym klimatycznym i kameralnym osiedlu .

Osiedle Reymonta II

Lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej od 107 m2 do 117 m2

REYMONTA II – segmenty o powierzchni około 107 m2  NA działce 280 m2i 117 m2 na dzialce 200 m2, oraz 140m2 na działce o powierzchni około 400m2

Inwestycja zakończona w II kwartale 2012 r. - budynki oddane do użytkowania.

Ostatnie wolne lokale na tym osiedlu.

Osiedle ul. Szczęsna

Domy w zabudowie szeregowej przy ul. Szczęsnej w Grodzisku Maz.

Inwestycja może być objęta kredytem z dopłatą Skarbu Państwa w ramach programu " Rodzina na swoim"

SZCZĘSNA I - segmenty o powierzchni około 75 m2 na działkach o powierzchni około 115 m2

Wszystkie segmenty zostały sprzedane.

Rozpoczeliśmy budowę drugiego etapu:

SZCZĘSNA II segmenty o powierzchni około 90 m2 na działkach o powierzchni około 140 m2 W cenie od 370 000 zł stan deweloperski ( istnieje możliwość zakupienia segmentu w stanie surowym zamkniętym za cenę 330 000 zł ).

Planowany termin oddania IV kwartał 2013 roku.

Osiedle ul. Sienna

W całości zrealizowane i sprzedane osiedle 64 segmentów przy ul.Siennej/ul.Okrężna w Grodzisku Mazowieckim. Pierwsze segmenty były odbierane przez mieszkańców już na wiosnę 2011 roku. Osiedle jest w całości zamieszkane.

Inwestycja - ul. Sienna / ul. Okrężna

Informujemy, że w 2009 roku nasz bank ziemi powiększył się o działkę przy zbiegu ul. Siennej i ul. Okrężnej w Grodziku Mazowieckim.Powierzchnia działki wynosi 13.500 m2. Wiosną 2010 r. planujemy rozpoczęcie budowy dwóch kameralnych, zamkniętych osiedli w zabudowie szeregowej z wiatami garażowymi. Planowane budynki (lokale mieszkalne) będą miały powierzchnię od 80 m2 do 110 m2, będą się znajdowac na działkach o powierzchniach od 140 m2 do 350 m2. Ceny oferowanych segmentów będą się rozpoczynac od:za segment z działką i wiatą garażową: - w stanie surowym zamkniętym: 320.000 PLN - w stanie deweloperskim:od 370.000 PLN.Sprzedaż rozpocznie się od 15 marca 2010 roku.Planowane zakończenie I etapu inwestycji: czerwiec 2011 r. Planowane zakończenie II etapu inwestycji: listopad 2011 r.

Dębowa - etap IV

Dębowa - etap IV Na początku października 2009 r. rozpoczęliśmy kolejny etap budowy trzynastu segmentów na ulicy Dębowej. Budowa zakończyła się w październiku 2010 roku.

Segmenty ul. Dębowa - etap III

Osiedle przy ul. Dębowej realizowane jest w trzech etapach. Wszystkie etapy łącznie będą stanowić zwarte kameralne osiedle domków jednorodzinnych. Budowa etapu I rozpoczęła się latem 2007 roku i zakończyła się jesienią 2008. Pierwszy etap stanowi 10 segmentów w zabudowie szeregowej. Wszystkie lokale w ramach pierwszego etapu zostały juz sprzedane. Budowa etapu II rozpoczęła się jesienią 2007 roku, a zakończyłą się latem 2009 roku. Drugi etap stanowi zamknięte osiedle, na które skłąda się osiem lokali mieszkalnych w zabudowie bliżniaczej. Budowa etapu III rozpoczęła się wiosną 2008 roku, a zakończona została wiosną 2009. Na trzeci etap składa się 13 segmentów w zabudowie szeregowej (wszystkie zostały juz sprzedane).

Ilość lokali: 13 (wszystkie sprzedane)

Powierzchnia działki: Około 200 - 350 m2

Powierzchnia użytkowa: ok. 116 m2 z możliwością rozbudowy do 140m2

Pomieszczenia:

Poddasze: pokój ze skosami (3 okna typu luksfer)

Góra: 3 pokoje, garderoba, łazienka.

Dół: salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, WC, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia

Informacje dodatkowe:

- Dogodny dojazd kolejką WKD - 4 minuty pieszo do stacji Grodzisk Mazowiecki - Okrężna.

- W pobliżu dwa przedszkola.

- Miejsce ciche, spokojne, bezpieczne.

- Wszystkie budynki wyposażone będą w przyłącza do mediów (woda miejska, kanalizacja, gaz, prąd).

Segmenty ul. Pułaskiego/Reymonta

We wrześniu 2008 roku nasz bank ziemi powiększył się o działki między ulicami Okrężną i Na Laski. Budowa pierwszych szesnastu segmentów (przy projektowanej ulicy Wł. Reymonta) rozoczęła się w lutym 2009, a obecnie są one w stanie deweloperskim. Z początkiem marca rozpoczęliśmy budowę kolejnych czternastu segmentów (przy projektowanej ul. Pułaskiego). Segmenty przy ul. Pułaskiego i Wł. Reymonta mają powierzchnię od 90 do 120 m2 i będą podłączone do wszystkich mediów (woda miejska, kanalizacja, gaz, prąd). Inwestycję planujemy zakończyc w czerwcu 2010 roku.

Segmenty ul. Świerkowa

Osiedle zamknięte przy ulicy Świerkowej, składające się z szesnastu segmentów, zostało zrealizowane w ciągu 12 miesięcy (listopad 2006- październik 2007) i wykończone według indywidualnych potrzeb.

Osiedle przy ul. Świerkowej było naszą pierwszą inwestycją. Możemy poszczycić się całkowitym sukcesem w jej realizacji, dzięki czemu szesnastu nabywców stało się szczęśliwymi właścicielami własnego "M". Wszystkie mieszkania (segmenty) mają własne ogrody.

Segmenty ul. Dębowa - etap I

Osiedle przy ul. Dębowej realizowane jest w trzech etapach. Wszystkie etapy łącznie będą stanowić zwarte kameralne osiedle domków jednorodzinnych. Budowa etapu I rozpoczęła się latem 2007 roku i zakończyła się jesienią 2008. Pierwszy etap stanowi 10 segmentów w zabudowie szeregowej. Wszystkie lokale w ramach pierwszego etapu zostały juz sprzedane. Budowa etapu II rozpoczęła się jesienią 2007 roku, zakończy się latem 2009 roku. Drugi etap będzie zamkniętym osiedlem, na które złoży się osiem lokali mieszkalnych w zabudowie bliżniaczej. Budowa etapu III rozpoczęła się wiosną 2008 roku, a zakończona została wiosną 2009. Na trzeci etap składa się 13 segmentów w zabudowie szeregowej (wszystkie zostały juz sprzedane)

Ilość lokali: 10 (wszystkie zostały juz sprzedane)

Powierzchnia działki: Od 200m2 do 350m2

Powierzchnia użytkowa: 140m2

Garaż: Wiaty garażowe

Pomieszczenia:

Poddasze: pokój ze skosami (3 okna typu luksfer)

Góra: 3 pokoje, garderoba, łazienka

Dół: kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem (32m2), WC i pomieszczenie gospodarcze

Informacje dodatkowe:

- Dogodny dojazd kolejką WKD - 4 minuty pieszo do stacji Grodzisk Mazowiecki - Okrężna.

- 5 minut samochodem do centrum Grodziska Maz.

(szkoły, pływalnia, szpital, kościół, deptak, nowoczesne Centrum Kultury - kino, kręgle, sala koncertowa)

- W pobliżu dwa przedszkola - 5 minut pieszo.

- Miejsce ciche, spokojne i bezpieczne.

Cena: od 500 000 zł do 580 000 zł.

OPINIE
Grodziski Klimat - chce nam się wracać

Blok, klatka , winda ,zakupy .. i wózek ...siódme piętro... za chwilę będę... to nic że jeszcze trzy razy zjadę do garażu... Fajnie że mam garaż ,nie wszyscy mają ...

Ale mieszkam i pracuję w Warszawie ... Tu wszędzie blisko

To nic że szukałem mieszkania w dobrej cenie .... znalazłem , Tarchomin Włochy ....priorytetem była komunikacja .... tu będzie most tu tramwaj ...a tu nawet trzy autobusy ...

Plac zabaw dla syka też namalowali ....

A teraz od trzech lat mieszkam daleko od tych obietnic , od zgiełku, od hałasu miasta , od strajków od manifestacji ....od spalin ,od wind ,od zatłoczonych parków ....

Od trzech lat chcę wracać do domu !.... domu z własnym ogródkiem , do domu gdzie na schodach życie nie mija , do domu za który nikt mi czynszu płacić nie nakazuje ...

Park mam w około , plac zabaw pod drzwiami ,basen i kino ... A dojazd do pacy ... Wybierać mogę Autostrada ..WKD ...PKP ... Trasa Katowicka...

I na grilla zapraszam

W Grodzisku mieszka nam się bardzo dobrze

Jest tu pełna infrastruktura – szkoły, przedszkola, restauracje, supermarkety, basen i szpital, a także bardzo ładny park z nowoczesnym placem zabaw. Dojazd do Warszawy jest bezproblemowy.

Można wybierać między kolejką podmiejską, WKD a autobusami PKS.

Dla mnie Grodzisk jest idealnym połączeniem wsi i miasta, są tu zarówno lasy i łąki, gdzie można pójść na spacer z dziećmi, jak i typowe tereny miejskie.

Mieszkanie w segmencie ma wiele zalet – np. nie trzeba płacić czynszuJ, z mojego doświadczenia wynika, że koszty utrzymania segmentu są nieco niższe niż miesięczne koszty za czynsz i rachunki w przypadku posiadania mieszkania.

Agnieszka

No to może jednak segment?

Jest rok 2010. Mieszkanie sprzedane! Dwoje małych dzieci na rękach. Szukamy domu!

Usłyszeliśmy propozycję – a może segment ?! ☹ -> NIE DZIĘKUJEMY !

Szukamy jednorodzinnego domku z ogrodem, z dala od ludzi - na obrzeżach Grodziska Maz.

Po kilku miesiącach intensywnych poszukiwań. Hmm… cóż za 500 tyś nie zostaniemy szczęśliwymi posiadaczami nowego, wyposażonego domu, którego ogrzanie w okresie zimowym nas nie pogrąży :)

No to może jednak … segment ?!?!

Jest rok 2013 :)

Od 3 lat mieszkamy w 100m2 segmencie z niedużym ogródkiem, na koszenie którego i tak trudno jest znaleźć czas, o sprzątaniu po dwójce dzieci nie wspomnę ;)

Obydwoje pracujemy w Grodzisku, dzieci chodzą do szkoły na różne godziny i na zajęcia dodatkowe. Gdyby nie nasi sąsiedzi, nie łatwo byłoby godzić pracę z obowiązkami rodzicielskimi. Sąsiedzi nie tylko odbiorą i popilnują dzieci ale też chętnie pożyczą jedno jajko lub krzesło na imprezę, a Ci dwaj „najbliżsi” przy okazji dogrzeją ciepłem swojego kominka ☺.

Raźniej jest panom wspólnie znosić porażki Polskiej reprezentacji w weekendowe wieczory, łatwiej zmotywować się do wspólnego babskiego biegania wokół osiedla. Cieszą przyjaźnie i wspólne zabawy dzieci z ich rówieśnikami na naszym wspólnym podwórku.

Pytacie czy nie żałujemy tej decyzji !? ... Bardzo dziękujemy, że pomogliście nam ją podjąć.

Oto dlaczego:

  • Urządzony dom z ogródkiem blisko cywilizacji i WKD - 500 tyś zł.
  • Średni miesięczny koszt utrzymania w całym roku – 500 zł - a zamiast okazałych zimowych rachunków PGNiG – coroczne letnie rodzinne wakacje
  • Przyjaźń i pomoc sąsiedzka, wspólne spotkania i inicjatywy małych i dużych sąsiadów – BEZCENNE :)

Raz jeszcze dziękujemy
Magdalena i Paweł Kaczmarek

A jednak to nie sen

Kiedy ma się to szczęście spotkać na swojej drodze takich wspaniałych ludzi, jak Pani Ewa Jędrychowicz i Pan Mirosław Klimek oraz pracownicy firmy MAKBUD, to naprawdę niewiele dzieli od tego, aby marzenia stały się rzeczywistością.

Jesteśmy szczęśliwcami, bo dzięki tym ludziom stworzyliśmy swoje cudowne, wyśnione miejsce na tej Ziemi - cieplutki, w wielu aspektach tego słowa, domek. To, czego szukaliśmy znaleźliśmy tu w Grodzisku Mazowieckim.

Niezwykła elastyczność Naszego! Dewelopera pozwoliła nam urządzić wnętrze według naszych wyobrażeń i przede wszystkim potrzeb.

Nasze osiedle jest cudowne! Mieszkanie tu to istna magia. Nawet bliskość domków ma swój urok, gdyż picie porannej kawy na tarasie wzbogacone jest serdecznym pozdrowieniem oraz miłymi sąsiedzkimi rozmowami.

Dziękujemy!
Zadowoleni klienci z osiedla przy ulicy Staszica.