Osiedle na Laski

OSIEDLE NA LASKI-KLIMATYCZNE OSIEDLE

Osiedle  Na Laski to klimatyczne osiedle segmentów w zabudowie szeregowej,położone w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego,przy ul.Na Laski.Dogodna lokalizacja zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury,obejmującej punkty usługowe,obiekty handlowe,sportowo-rozrywkowe,szkoły,przedszkola oraz tereny parkowo-rekreacyjne.Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest doskonałe położenie komunikacyjne,szybkie dotarcie do Warszawy autostradą A2,koleją lub kolejka WKD,której stacja położona jest w odległości 10-15 min spacerem od osiedla.

FUNKCJONALNOŚĆ,WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Osiedle Na Laski tworzy 14 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej,położonych na ogrodzonym terenie z bramą wjazdową otwieraną automatycznie. Do każdego segmentu przynależy balkon,taras,ogród,oraz miejsce postojowe na samochód.Segmenty które oddajemy do Państawa dyspozycji,zostały tak zaprojektowane by zapewnić maksymalną wygodę i funkcjonalność użytkowania.Konstrukcja budynków umożliwia indywidualną aranżację przestrzeni mieszkalnej.Istniej mozliwość adaptacji poddasza dzięki któremu możemy wygospodarować dodatkową powierzchnię użytkową.Dodatkowym atutem  inwestycji jest dostępność wszystkich mediów miejskich.

ZAMIAST MIESZKANIA SEGMENT

Dzięki przystępnym cenom,każdy może mieć swój własny segment z ogródkiem w cenie standartowego mieszkania w bloku. Bezczynszowy  charakter inwestycji i dostepność wszystkich mediów miejskich rozliczanych według indywidualnego zużycia mieszkańców to kolejny atut naszych inwestycji.Na osiedlu Na Laski maja Państwo do dyspozycji segemnty o powierzchni 84 m2 ( po adaptacji powierzchni strychowej na poddasze użytkowe powierzchnia zostaje powiększona do 94 m2 ). Ukończenie inwestycji odbedzie się w III kwartale 2015r.